HİZMETLERİMİZ

 
Halı Yıkama, Makine Halı Yıkama, İpek Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Battaniye Yıkama, Yolluk Yıkama, İran Halısı Yıkama, El Dokuma Halı Yıkama ve Overlok Hizmetleri sunmaktayız. Anti bakteriyel şampuanlarımızı kullanarak, son teknoloji makinalarımız ve ekipmanlarımız ile yıkama yapmaktayız.

İdil Halı ve Koltuk Yıkama Firmamız uzun yıllardan beri Bağcılar bölgesinde halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Hizmet Politikamız Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak, etkin ekip çalışmasına inanmak, iyi ahlaklı hizmet kuruluşu olmak, çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılmak ve bunu sağlamak. Yasalara ve düzenlemelere titizlikle uymak ve bundan taviz vermemek, kurumumuzun ortaya koyduğu hizmet kalitesinin sektör genelinde örnek alınacağına inanmak. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın ilgi ve dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

Bağcılar Bölgesinde; Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Yorgan Yıkama, Perde Yıkama, Zebra Perde Yıkama, Stor Perde Yıkama, Battaniye Yıkama, Kilim Yıkama, Kanepe Temizleme, İpek Halı Yıkama, Milas Halı Yıkama, Shaggy Halı Yıkama, Yün Halı Yıkama, Anti bakteriyel Yıkama, Koltuk Örtüsü Yıkama, Minder Yıkama, Nevresim Temizliği, Yün Yatak Dökümü, Biyolojik Halı Yıkama, Yerinde Halıfleks Yıkama, Yerinde Yıkama Hizmetleri Vermekteyiz.

Otomatik Makine ile Kaliteli, Hızlı ve Uygun Fiyatlarla Siz Değerli Müşterilerimizin Hizmetinizdeyiz.
 
 
bağcılar halı yıkama
 
Halı yıkama işlemi ciddiye alınması gereken bir iştir. Bağcılar İdil Halı Yıkama Olarak Yıkama olarak; halı yıkama işini ciddiye alıp, otoparkta tazyikli suyla değil, bu iş için özel üretilmiş profesyonel makinalarla halı yıkama ve halı kurutma işlemini gerçekleştiriyoruz.
 
 
 
bağcılar koltuk yıkama
 
Koltuklarımıza bulaşan bakteriler, tozlar, ter gibi maddeler ve sıvılar direk koltuklarımıza yapışmakta ve hastalanmamıza sebebiyet vermekle beraber iyileşmeyi de geciktirmektedir. Koltuklarınızı deneyimli personelimizle itinayla temizlemekteyiz.
 
 
 
bağcılar yorgan yıkama
 
Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorganlar vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Bağcılar İdil Halı Yıkama olarak yorganlarınızı temiz ve hijyenik bir ortamda yıkamaktayız.

 
 
 
bağcılar ipek halı yıkama
 
İpek halıların boyalarıyla, dokumaları ile, renkleri ile, görünüşleri ile ayrıcalıklı halılardır. Bu halılar çok büyük meblağlar ödenerek elde edilen halılardır. Bilinçsizce temizlenmek istenen ipek halılarda büyük sorunlar meydana gelebilmektedir. Bağcılar İdil Halı Yıkama fabrikasında tüm el dokuma ipek halılarınız tertemiz ve profesyonel yöntemlerle temizlenir.
 
 
 
bağcılar el dokuma halı yıkama
 
El dokuma halılarının her biri el emeği göz nurudur. Çok zor şartlar altında günlerce usanmadan yorulmadan ilmek ilmek elle dokunan bu halıların hayatımızda önemli bir yeri vardır. Bağcılar İdil Halı Yıkama Fabrikası'nda özel el dokuma halı yıkama teknikleriyle halılarınızı özenle yıkamaktayız.

 
 
 
bağcılar shaggy halı yıkama
 
Shaggy halılar son zamanlarda ülkemizde oldukça rağbet gören uzun tüyleri olan bir halı çeşididir. Uzun tüyleri olan shaggy halılar bu tüyler yüzünden aralarına giren toz, kıl, pislik gibi maddelerin temizlenmesi zor ve çok zahmetli bir iştir. Bağcılar İdil Halı Yıkama Fabrikası olarak shaggy halı yıkama için güvenli ve kaliteli hizmet vermekteyiz.
 
 
 
bağcılar yatak yıkama
 
Yataklarınıza ped, çarşaf kullanımına rağmen yatağın cins ve özelliğine de bağlı olarak zamanla kir, toz, aşırı terleme, idrar, ve hastalıklara bağlı olarak kirlenir. kirlenen ve temizlenmesi gereken yataklarınızı profesyonel yöntemlerle temizlemekteyiz.
 
 
 
bağcılar perde yıkama
 
Bağcılar İdil Halı Yıkama perde yıkama hizmeti de sunmaktadır. İşinin ehli, profesyonel bir ekibe sahip olan Bağcılar İdil Halı Yıkama perdelerinizi özenle temizleyerek sizlere teslim etmektedir.

 
 
 
bağcılar yerinde yıkama
 
İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla anti bakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız.


 
 
 
bağcılar kilim yıkama
 
Bağcılar İdil Halı Yıkama olarak, her çeşit halıyı yıkadığı gibi kilim yıkama hizmeti ile el dokuması veya makine dokuması olan kilimlerin temizliğini de yapmaktadır. Her halıda olduğu gibi kilimlerde de profesyonel ve garantili yıkama işlemi yapmaktayız.
 
 
 
bağcılar stor perde yıkama
 
Stor Perdeler kolalı kumaşlardan imal edilen dekor ürünleridir. Bunların temizliğinde genel temizlik maddelerinin ve ısının kullanımı perdeyi deforme edebilmektedir. Bunun için perdelerinizin profesyoneller tarafından temizlenmesi daha güvenlikli olacaktır.
 
 
 
bağcılar battaniye yıkama
 
Profesyonel olarak battaniye yıkama hizmetleri sağlayan bir firma ile çalışmanız sizi uzun vadede daha sağlıklı yapacaktır. Battaniye yıkama işlemini kaliteli malzemelerimiz ve güçlü makinalarımız ile gerçekleştiriyoruz.

 
 
 
 
 
bağcılar haşere ilaçlama
 

 
Hamam Böceği İlaçlama, Tahta Kurusu İlaçlama, Pire İlaçlama, Çıyan İlaçlama, Fare İlaçlama, Kene İlaçlama, Güve İlaçlama, Karınca İlaçlama, Çekirge İlaçlama, Yılan İlaçlama, Arı İlaçlama, Bit İlaçlama, Kara Sinek İlaçlama, Sivri Sinek İlaçlama Hizmetlerini Sunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.
Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti
 
 
 
bağcılar dezenfeksiyon
 

 
COVID-19 pandemisinin yaşandığı şu günlerde, kişisel hijyenimiz kadar bulunduğumuz ortamların da hijyenik olması son derece önemli. Bu nedenle sosyal izolasyon, maske ve dezenfektan kullanımı, özellikle el hijyenine önem vermenin yanı sıra hem evimizin, hem çalıştığımız yerin hem de araçlarımızın dezenfeksiyonunu yaptırmak kendimizi ve sevdiklerimizi korumak açısından büyük bir avantaj.